درباره ما

شرکت ظفر پک


صنایع بسته بندی ظفر بیش از 20 سال در طراحی و ساخت قالب و تولید قطعات وکیوم پلاستیک ، ظروف یکبار مصرف خاص، ظروف سیل پذیر و تولید درب انواع لیوان و کنسرو سابقه فعالیت دارد. ظروف تولیدی این شرکت از جنس PET/PVC/PET-PE/PVC-PE هستند. این شرکت همچنین 2 مدل ظروف شانه ای برای بسته بندی تخم بلدرچین را برای نخستین بار طراحی و تولید کرده که با استقبال گسترده بازار مواجه شده است.

مجموعه ظفر همواره کیفیت و خوش قولی را سرلوحه کار خود قرار داده و با امکان سنجی دقیق بازار ، در پی شناسایی و تامین نیازهای آن بوده است. در این راستا با توجه به تمایل برخی صنایع تولیدی برای بسته بندی اجناس خود در ظرفهای سیل پذیر و البته توجیه ناپذیری هزینه به نسبت قیمت بالای دستگاههای نیمه و تمام خودکار در مقایسه با تیراژ تولید پایین ، صنایع بسته بندی ظفر تصمیم گرفت تا دستکاه سیل دستی تولید کند .


  • وکیوم پلاستیک
  • تولید ظروف یکبار مصرف
  • تولید درب انواع لیوان و کنسرو
  • طراحی ، ساخت قالب ، تولید قطعات

مجموعه ظفر همواره کیفیت و خوش قولی را سرلوحه کار خود قرار داده است

هدف تولیدکنندگان کوچکی هستند که میخواهند ابتدا بازار این نوع بسته بندی را بسنجند سپس اقدام به خرید دستگاههای خودکار کنند . این دستگاه تمام استیل با کمترین هزینه عرضه میشود و تا یک سال دارای گارانتی است . به دلیل رومیزی بودن میتوان آن را در رستورانها ، فروشگاههای پروتئینی و خشکبار فروشی ها به راحتی مورد استفاده قرار داد.


دارا بودن یکسال خدمات گارانتی

دارای گواهینامه CE

دارای بدنه و قطعات تمام استیل

کم جا و قابل حمل